fbpx

BÖLGESEL ZAYIFLAMA/İNCELME NEDİR ?

Sevgili Saloon N&N Blog okuru,

Bölgesel zayıflama denildiğinde akla gelen cerrahi operasyonların düşündürdüğü riskler, kişisel korkular ve elbette bölgesel zayıflama operasyon maliyetleri insanların bu çözümlere biraz daha tereddütle yaklaşmasına neden oluyor.

Tereddüt sebepleri olarak;

  • Ameliyat sonrası oluşabilecek komplikasyon riskleri,
  • Orantısız yağ alımı sonrası görüntü bozukluğu riski,
  • Ameliyat korkusu,
  • Yüksek maliyetler,

Sayılabilir. Kilo kaybetmek ve tabii sağlıklı yaşam için; spor, doğru beslenme alışkanlığı ve düzenli yaşam en basit ve tabii doğru olan seçeneklerin başında gelir.

Ancak yaşımızın ilerlemesi, yoğun iş ve stresli şehir hayatı gibi etmenler hepimizin bildiği ancak uygulayamadığımız bu basit yöntemle kilo vermeyi zorlaştırmaktadır.

 ‘’BÖLGESEL ZAYIFLAMA/İNCELME TEKNOLOJİLERİ’’

Peki bu bölgesel incelme teknolojileri bizim kendi irademizle veya cerrahi müdehale olmadan bu işi nasıl başarıyor?

Bunun en önemli sırrı ‘’teknoloji ile ilerlemek’’ olmuştur. Yıllarca bilim insanları doğanın işleyişini ve insan anatomisini inceleyerek doğada gerçekleşen her olayı kopyalayıp aynı reaksiyonların çok kısa sürelerde gerçekleşmesini sağlamak için uğraşmışlardır. İnsan vücudu ve işleyişi de bunların bir parçasıdır.

“SU İÇSEM YARIYOR…”

Zamanla yavaşlayan bazal metabolizmamızı, yani hepimizin sıkça dillendirdiği ‘’ su içsem yarıyor’’ durumunu nasıl tersine döndürebilecekleri konusunda yıllarca süren çalışmalar sonucu çözüm artık mümkün.

Radyo frekans enerjisi, infrared teknolojisi, ultrasonik ses dalgaları ve bunların türevleri kullanılarak doğrudan yağ hücrelerinin yakılmasının yanında, bölgesel kilolarınızın olduğu bölgelerdeki bazal metabolizmanızın hızlanması sağlanarak vücudun yağlardan kurtulması sağlanmaktadır. Buna ek olarak yağlardan kurtulmanın yanında deri sarkmalarının da önlenmesi için deri dokumuzun da sıkılaşmasını sağlayan varyasyon da cihazlarda bulunmaktadır.

“HANGİ BÖLGESEL ZAYIFLAMA UYGULAMASI?”

İster sıkılaşma ister kilo kaybı isterseniz de ikisini birden uygulayabilecek, tek seansta dahi etkisini görebileceğiniz “Bölgesel zayıflama cihazları” kullanım amaçlarına göre kendi içlerinde çeşitlere ayrılmaktadır;

Gibi uygulamalar ve bölgesel zayıflama cihazları hakkında bilgi ve randevu almak için Saloon NN güzellik merkezimize bekliyoruz.

Sevgiyle ve güzel kalın…

Saloon N&N

Leave a comment

Hemen Ara Hemen Ara