fbpx

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir uygulamadır.

Özellikle düz kirpiklere sahip olan kadınların daha çok tercih ettiği bu uygulama ile solüsyonlar kullanılarak kirpiklere uzun süreli lifting ve kıvrıklık özellikleri kazandırılır.

kirpik-lifting-eskisehir-saloon-nnKirpik lifting aşamaları;
1. aşamada kirpikler kirpik bigudisine sarılır. Göz altına ve göz üstüne ped konularak da bu işlem uygulanabilir.
2. Daha sonra kirpiklere mikro çubuklar yardımı ile jel solüsyon sürülür ve 15-20 dakika kadar beklenir.
3. Kirpik bigudisine ya da silikon ped üzerine yapıştırılan kirpiklerin birbirinden tel tel ayrılması önemlidir. Daha sonra sürülen krem losyon silinerek 3. solüsyon da mikro çubuklar yardımıyla kirpiklere sürülür.
4. Bu solüsyon kirpiklerin bigudiden ya da pedden kolay ayrılmasına yardımcı olur. Daha sonra bigudiler çıkartılır ve kirpiklere renk veren solüsyon sürülür. Ardından kirpiklere keratin yüklemesi yapılarak kirpik liftingi işlemi tamamlanır.

Kirpik lifting; kirpikleri dökmeden, kirpik köklerini besleyen, vitamin ve keratin takviyesi yapan bir uygulamadır. Bunun sonucunda kirpik lifting, kirpiklerinizi kalıcı olarak uzatır, besler ve daha sağlıklı olmasını sağlar.
Saloon N&N