fbpx

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, istenmeyen tüyleri almak için konsantre ışık demeti (lazer) kullanan bir uygulamadır.
Lazer epilasyon sırasında, bir lazer tüydeki pigment (melanin) tarafından emilen bir ışık yayar. Işık enerjisi ısıya dönüştürülerek kıl üreten deri içindeki tüp şeklindeki keselere (tüy kökleri) zarar verir. Bu hasar gelecekteki tüy büyümesini engeller veya geciktirir. Lazer epilasyon tüm cilt tiplerinde başarıyla uygulanabilir.

Lazer Epilasyon Uygulama Alanları

Yaygın uygulama yerleri arasında bacaklar, koltuk altları, sırt, göğüs bölgesi, kollar, üst dudak, çene ve bikini bölgesi bulunur.
İstenmeyen tüyleri göz kapağı veya çevresi dışında hemen hemen her alanda tedavi etmek mümkündür.
Tedaviler arasındaki aralık, uygulama alanına göre değişecektir.

Hassasiyet: Hayalet Lazer ve Hayalet Pro Laser teknolojisi ile çevreleyen cildi zarar görmeden bırakırken koyu, kaba tüyleri seçici olarak hedefleyebiliriz.

Hız: Hayalet Lazerin her atımı saniyenin bir kısmını alır ve aynı anda birçok tüyü tedavi edebilir. Hayalet Lazer, her saniyede yaklaşık çeyrek büyüklüğündeki bir alanı tedavi edebilir. Üst dudak gibi küçük alanlar bir dakikadan daha kısa sürede tedavi edilebilir ve sırt veya bacaklar gibi geniş alanlar bir saat kadar sürebilir.

Öngörülebilirlik: Genellikle üç (3) ila sekiz (8) seanstan sonra kalıcı tüy dökülmesi gerçekleşir.

Saloon N&N bünyesindeki en son teknolojiye sahip hayalet lazer ve hayalet pro lazer sayesinde tamamen acısız olarak pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.
Saloon N&N