fbpx

Lenf Drenaj

Lenf drenaj bir bölgesel incelme ve sıkılaşma uygulamasıdır. Bölgesel incelme, selülit ve genel bir sıkılaşmada sağlayan, diğer uygulamalarla kombine edilen lenf drenaj incelme sağlarken cilt güzelliğini de desteklemektedir.

Bu uygulamada uzman bir uygulayıcı tüm seans boyunca aktif bir işlem uygulamaz.

İşlemde, tedavi kıyafeti danışana giydirilir ve danışan, uygulama süresi boyunca bu kıyafet içinde yatarak dinlenir. Kıyafet içinde bulunan ve cihaza bağlı olan özel kablolar, belirli bir titreşim, ısı ve akım sağlar. Bu akım insan vücuduna geçmez ve zararsızdır.

eskisehir-saloon-nnLenf Drenaj uygulaması özel kıyafet etkisi ile lenf akışını uyarır. Hızlanan lenf akışı ile lenf damarlarına baskı yapan yağ dokuları damarlardan itilir ve akış rahatlar. Lenf akışın hızlanması ise yağların yakılmasını, sıkılaşmayı, kollajen artımını ve buna bağlı olarak bölgesel incelme, cilt güzelleşme sağlar.

Her bölgesel incelme ve selülit çözümlerinde olduğu gibi lenf drenaj uyulamasında da sonuçların kalıcı olması danışanın gösterdiği özene bağlıdır.

Bu nedenle lenf drenaj ile başarılı bir incelme elde eden kişiler spor ve diyet yapmalı, belli periyotlar ile lenf drenaj tedavisine devam ederek form korumalıdır. Bunun yanı sıra uzmanlarımıza danışarak diğer bölgesel incelme ve form koruma programları uygulanabilir.

Kıyafet içinde bulunan ve cihaza bağlı olan özel kablolar, belirli bir titreşim, ısı ve akım sağlar. Bu akım insan vücuduna geçmez ve zararsızdır.
Saloon N&N

Hemen Ara Hemen Ara