fbpx

Velashape 3

Bölgesel zayıflama, vücutta, yağ tabakası ve kilonun yoğunlaştığı bir bölge hedeflenerek, teknolojik cihazlar ile uygulanan zayıflama yöntemidir.
Bölgesel zayıflama uygulaması genellikle;
• Göbek
• Kol
• Bacak
• Basen gibi yağ depolanması nedeni ile oluşan fazla kiloların bulunduğu bölgelere uygulanmaktadır.

Velashape III

Velashape III, selülit tedavisi ve bölgesel incelme sağlayarak vücudu şekillendirebilecek bir uygulamadır. Velashape III yaşantının günlük akışını aksatmadan ve işlem sonrası bir rahatsızlık vermeden başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Velashape III’ün sırrı, yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elōs teknolojisi ile vakum teknolojisinin birleştiren ilk ve tek tedavi yöntemi olmasıdır. VelaShape III, IR (kızıl ötesi), bi-polar RF (radyofrekans) ve vakum teknolojilerinin birleşimi ile yağ hücrelerinin (adipositler), bunların çevrelerini saran fibröz septalı bağ dokusunun ve altındaki dermal kolajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasını sağlar.

Elektrotların optimal tasarımı ve vakumun eşzamanlı uygulanması ısının daha derine, daha hızlı bir şekilde nüfuz etmesini sağlar, bu da dolaşımı, lenfatik drenajı, hücre metabolizmasının hızını ve kolajen oluşumunu arttırır.

Sonuç; cilt gevşekliğinde ve hacminde bölgesel azalma, cildin yapısında genel iyileşme ve selülitli görünümün düzelmesidir.

eskisehir-saloon-nn

Velashape III, en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanıyor olsa da, Velashape III cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücutta güvenli ve etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.
Saloon N&N

Hemen Ara Hemen Ara