fbpx
Eskişehir Saloon N&N
Eskişehir güzellik merkezleri arasında hizmet veren Saloon N&N ailesi olarak, geniş hizmet skalamız ile müşterilerimizin hem güzelleşmesi hem de daha sağlıklı bir görünüme sahip olmasını hedefliyoruz.
Güzelleşmek, pürüzsüz bir bedene sahip olmak, bölgesel incelmek ve forma girmek, yüz ve vücudunuzu gençleştirmek, bakım ve yenilenme işlemleri yaptırmak için profesyonel bir güzellik merkezi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere kendinizi iyi hissettirecek ve hayal ettiğiniz görünüme ulaştıracak altyapımızla, hem kadın hem de erkek müşterilerimizi en güncel teknolojinin olanakları ile tanıştırıyoruz.
Alanında yeterli bilgiye sahip uzman personelimiz; kaliteli ve seçkin ürünleri son derece hijyenik bir ortamda sizlerle buluşturuyor. Öncelikli olarak, yaygın olarak talep gören bölgesel incelme ve lazer epilasyon uygulamaları alanlarında profesyonel uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Eskişehir lazer epilasyon alanında,  kişiye uygun seçilen cihazlar ile kalıcı çözümler sunuyoruz. Eskişehir bölgesel incelme ve Eskişehir bölgesel zayıflama hizmetlerimiz ile rahatsızlık duyduğunuz bölgelerdeki yağlarınızın hızlı bir şekilde kaybolmasını sağlayarak hayallerinizi süsleyen vücuda kavuşmanızı sağlıyoruz.
Sunduğumuz diğer güzellik ve bakım hizmetlerimiz ile değişim bizimle başlıyor. Güçlü referanslarımız ile önceliğimiz, sizin buradan istediğinizi bularak ve memnun bir şekilde ayrılmanızdır. Tüm işlemlerimiz ve kullandığımız cihazlarımızın profesyonel ellerde size ulaşması hedefiyle, yıllardır sloganımızı hiç değiştirmedik.

"Eskişehir güzellik salonları arasında en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Saloon N&N ailesi olarak bugün size nasıl yardımcı olabiliriz?"

Hemen Arayın!

+90 541 567 2307

Memnun Müşteriler

NE DEDİLER?

Buz lazer yaptırdım çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.

Merve Gül

Yaz aylarında sürekli denize gittiğim için lazere ihtiyacım vardı hem ağrısız yaptılar hem de 8 seansta tertemiz oldu.

Gamze Aydoğdu

Öncelikle güler yüzlü karşılaşmanız için çok teşekkür ediyorum bir işletmede en çok önem verdiğim konu budur 👏Kaliteli ve güvenilir hizmetiniz içinde ayrıca bir teşekkür daha etmek isterim.

Demet Congara

Sorunuz mu var?

Lütfen formu doldurun

    This error message is only visible to WordPress admins
    Error: No posts found.